Детальніше ознайомитись з умовами та подати заявку можна тут:
http://goo.gl/forms/5Txsfp7wDO


Номінації:

1. Люди по той бік добра і зла (кіно та література) - представники хомо сапієнс (не лише маньяки, вбивці та інші антигерої, але і їхні противники) з фільмів, серіалів, літератури та коміксів у жанрах жахів, dark fantasy, нюар-детективів. До цієї категорії не належать персонажі ігор, аніме та манги.

2. Монстри і нелюди серед нас (кіно і література) - будь-які non-human персонажі з фільмів, серіалів, літератури та коміксів у жанрах жахів, dark fantasy, нюар-детективів. До цієї категорії не належать персонажі ігор, аніме та манги.

3. Персонажі з ігор - будь-які персонажі настільних чи відео-ігор. Обмежень за контентом ігор немає, але дуже бажано, щоб ці ігри були близькі до тематики фестивалю, або щоб це був косплей негативних чи моторошних персонажів.

4. Персонажі з аніме і манги - будь-які персонажі з аніме і манги, які належать до жанру Dark fantasy чи Horror.

5. Undead Hero (приз імені Шона Біна) - будь-які персонажі, які загинули, але ніде не фігурували як мертв'яки. В образі персонажа мають бути присутні сліди насильственної смерті. Пофантазуйте, як міг загинути ваш улюблений персонаж. Категорія для оригінальних і креативних рішень.

6. Моторошні діти - всі персонажі, втілені дітьми (до 9 років включно) в будь-якій із вищезазначених категорій.