На Некрономіконі ми хочемо вперше у нашій практиці випробувати формат фанатських СТЕНДІВ. Для того, аби заохотити вас на створення таких стендів, ми оголошуємо КОНКУРС, переможці якого отримають грошовий приз. Стенди, які посядуть друге та третє місце, теж отримають призи від наших партнерів.
Детальніше ознайомитись з умовами можна тут:
https://horror.kiev.ua/nadzvichajnij-konkurs-fanats-kih-stendiv/

 • УЧАСНИКИ


  • Мисливці за трофеями

   Мисливці за трофеями

   Межі часу, простору і Світів – не перешкода для мисливців за трофеями. Підземелля замків Бретонії і космольоти орків, Зірка Смерті і Цитадель, Зона Відчуження і Тенпенни-Тауер, планета чужих і Око хаосу. Немає місць, звідки б ми, не змогли винести наші скарби. Зачаровуючы і унікальні, лякаючі і недоступні . І вперше ми зі своїми трофеями дісталися до Имплица, щоб представити погляду гостей і жителів міста нашу колекцію.
   Ви не уявляєте, де ми були, що ми бачили і чого нам це коштувало. Кожен предмет не просто матеріальна цінність, це спогади про неймовірні пригоди, скорбота про загиблих товаришів, зруйновані життя. Ви ж не думаєте, що законні власники цих речей були раді нашому візиту?! facebook.com/groups/MasksMastery
   vk.com/mmasks


  • Мисливці за трофеями

   Goblins

   Також ми з радістю представляємо вам перший конкурсний стенд – Goblins зі світу Warhammer FantasyBattle. Вони покажуть вам сценку із життя нічних гоблінів. На вас чекають: гоблінське печиво, гра в кості по-гоблінськи, гоблінські пісні, гоблінська торгівля та гоблінська гра «Де ти?». В цих не надто привабливих нічних створінь ви зможете придбати гоблінську амуніцію та скальпи гномів, адже окрім цього вони більше нічого не виробляють. Шукайте їх на фестивалі Некрономікон, в місті Імліц тільки цих вихідних!


  • Мисливці за трофеями

   Гоголівські відьми

   Представляємо вам ще один конкурсний тематичний стенд – відьми з творів М.В. Гоголя. На вас чекають справжнє ворожіння на картах, пророцтва майбутнього та, можливо, навіть продаж заборонених приворотних зілль! Не втратьте можливість дізнатися про себе більше, а також будьте готові зустрітися з іншими представниками української міфології.


  • Мисливці за трофеями

   Світ Дракули Брема Стокера

   Сеттінг: «Світ Дракули Брема Стокера» Локація: Замок графа Влада III Цепеша. Втомлений від нудьги і самотності, граф Дракула вирішує організувати бал-маскарад у своєму замку і розіслати запрошення всім знатним сім’ям Угорщини.Гості не знають, що в числі запрошених так само числяться далекі родичі і віддані слуги графа з різних темних куточків світу. Гряде бенкет, якого не бачив Білий Світ! Бенкет ,в якому одні гості стануть прикрасою столу для інших гостей!


  • Мисливці за трофеями

   ЛЕГО-покаліпсис

   Протистояння людей і вампірів триває вже багато століть. Завдяки згуртованості люди дають гідну відсіч своєму стародавньому ворогу. Але невідомий вірус спричинив зомбі-апокаліпсис та поставив на межу вимирання усю людську цивілізацію а з нею й весь рід вампірів. Чи зможуть люди та вампіри об'єднатися та вистояти під натиском нескінченних полчищ зомбі? Навіть у світі ЛЕГО це питання не має однозначної відповіді. Остання битва триває.