Надзвичайний конкурс фанатських стендів

На Некрономіконі ми хочемо вперше у нашій практиці випробувати формат фанатських СТЕНДІВ. Для того, аби заохотити вас на створення таких стендів, ми оголошуємо КОНКУРС, переможці якого отримають грошовий приз. Стенди, які посядуть друге та третє місце, теж отримають призи від наших партнерів.

1. Фанатські стенди – це невеликі експозиційні інсталяції, присвячені фантастичним творам: книгам, фільмам, серіалам, іграм, мультфільмам, аніме та коміксам. Для Некрономікона ми обмежуємо тематику містикою, жахами, похмурими детективними історіями, фантастичним нюаром і dark-fantasy. Ми не ставимо жорстких жанрових рамок. Усі пропозиції з тематики стенда буде розглянуто в індивідуальному порядку.

2. Для реєстрації стенда необхідно подати заявку, заповнивши форму: http://goo.gl/forms/N4osmvYmc3. У відповідь вам будуть надходити підтвердження і коментарі. Отримавши їх, можна починати працювати над проектом.

3. Організатори стенду отримають 3 пропуски на всі дні фестивалю безкоштовно.

4. Орієнтовний розмір стенда – 2х2 метри. Більше можна, менше небажано: стенди у вигляді 1 стільця чи стола схвалені не будуть. Стенд може знаходитися в приміщенні або на вулиці.

5. Фанатський стенд обов’язково має відтворювати якусь сценку, локацію чи елемент обраного всесвіту. Приклади: лабораторія доктора Франкенштейна, пастка з фільму «Пила», візок Ван Хелсінга.

6. Біля стенду мають знаходитися споряджені люди, які зображуватимуть персонажів з обраного сеттінгу. Аніматорів біля стенду може не бути лише у тому випадку, якщо він сам буде достатньою мірою інтерактивний і присутність людей лише зіпсує враження від його відвідування.

7. Стенд має бути інтерактивним і пропонувати відвідувачам різного роду активності. Це може бути якась практична діяльність, вікторини, рольові ігри чи квести.

8. На стендах можна продавати невелику кількість продукції, пов’язаної з тематикою стенда. Продукція не має порушувати авторські чи комерційні права третіх осіб. Товари не повинні естетично вибиватися з оформлення стенда.
Приклад: якщо це стенд, присвячений Ван Хелсінгу, можна продавати різного роду макети озброєння для полювання на вампірів.
Всі спроби поставити звичайну торгову точку під прикриттям фанатського стенду буде виявлено і криваво покарано.

9. До 23 листопада на пошту comicconkyiv@gmail.com необхідно надіслати фото готового стенда для того, щоб отримати остаточний допуск і уточнити контактні дані і час монтажу.

10. За результатами Некрономікона найкращі стенди будуть нагороджені призами, які залежать від рівня конкуренції. Найкращий стенд отримає Гран Прі:
6000 грн при кількості стендів ≥16
4500 грн при кількості стендів ≥12
3200 грн при кількості стендів ≥8
2500 грн при кількості стендів <8

11. Кожний стенд буде оцінено за такими параметрами:
а) Якість втілення, естетична складова
б) Відповідність до сеттінгу
в) Деталізація, кількість елементів, загальний масштаб інсталяції
г) Кількість і якість активностей, запропонованих відвідувачам
д) Якість гри аніматорів, квести та рольові складові

12. Організатори лишають за собою право дискваліфікувати чи не допустити до участі стенд, якщо він:
а) Грубо не відповідає заявленому проекту
б) Виконаний на дуже низькому рівні
в) Порушує правила роботи стендів чи загальні правила заходу
г) Порушує законодавчі норми України

17.10.2022