• ПРОГРАМА

  • Поверніть алхіміка додому

   Ось уже не один десяток років у місті Імліц живе алхімік імені якого ніхто не знає, та й він сам вже давно забув його. Обличчя його «прикрашене» рубцем, що відлякує багатьох людей, однак, це не завадило йому набрати декількох талановитих учнів і спорудити для них лабораторію, в якій вони розвивають розумові здібності будь-кого з бажаючих.
   Єдине, що алхімік може розповісти про себе, так це те, що він був вигнаний зі свого рідного світу і тепер, перепробувавши всі можливі варіанти повернутися, майже опустив руки. Подейкують, що якщо виконати завдання алхіміка, він подарує можливість відвідати його лабораторію за зовсім незначну плату… Чи готові Ви прийняти виклик і допомогти алхімікові? Вас чекає абсолютно новий квест в жанрі старих добрих РПГ і дивовижна історія алхіміка, яку ВАМ належить розкрили!

  • Допоможи шерифу і виграй призи: 8 великих квестів

   У місті Імліц, крім стендів і крамничок, діятимуть такі стаціонарні локації: Храм Справедливості, Госпіталь, Музей, Офіс шерифа і ресторан «12 срібляників». Шериф шукає собі нового помічника та запрошує спробувати свої сили усіх приватних детективів у розкритті справ! На вас чекає 8 масштабних квестів різного ступеню складності, які проходять індивідуально. За кожен квест перший, хто його пройде, отримує у подарунок настільну гру. Крім того, наприкінці другого дня буде визначений той гравець, якого обере шериф в якості помічника. Переможця буде визначено за загальною кількістю вирішених квестів: за кожен вирішений квест 2 бали + ще 1 бал, якщо ви були першим, хто вирішив цей квест. Також, додаткові 2 бали можна отримати, якщо ваш костюм – в дусі класичних детективів. Отож, якщо ви ще не приготували костюм – терміново одягайтесь як Пуаро або Холмс.

  • Ловець снів

   Ловець снів – амулет, що захищає людину, котра спить від злих духів, від моторошних марев, що виповзають вночі з-під ліжка і вкрадаються у ваші мирні видіння. Багато років я був таким Ловцем снів. Я мандрував світом, очищуючи його від бридких монстрів і підступних сил, котрі примарно існують на межі людської реальності, усіляко отруюючи її. Я досяг чималої майстерності. Мій фургон обладнаний усім необхідним для лову самих зловісних з відомих світовому епосу створінь. Я врятував безліч душ. Та саме за це і став мішенню та об’єктом полювання для всіх мешканців темної сторони всесвіту. Сьогодні допомога потрібна мені самому. Я відчуваю їх присутність у сутінках, їх погляди із темних закутків, їх дихання на своїй потилиці. Можливо, мені вже не врятуватися. Але справа Ловця снів не має закінчитися так. Бо талісман, котрий був безцінною зброєю у моїй боротьбі……
   На цьому записка уривається. Її автор безслідно зник учора вночі. Його фургон запаркований в стороні. Слідчі органи вже повідомлено і вони прибудуть рівно через 40 хвилин. Немає ніякої гарантії, що серед них не буде осіб, котрі прагнуть заволодіти талісманом зовсім не в добрих і гуманних цілях. Поспішіть, лише у ваших силах розв’язати загадку зникнення Ловця снів і знайти унікальний могутній артефакт.

  • Туман Сутінкових Островів

   Команда гільдії JustNAU рада вам повідомити, що в цю субботу наші адепти культу «Туману Сутінкових Островів» вирушають на Некрономікон – головний з’їзд усієї нечистої сили столиці!
   Наші найкращі шпигуни вже шукають Мореллономікон – стародавній манускрипт, здатний пробудити прадавнє зло і посіяти хаос по всій Рунтеррі!
   Тільки разом з вами, гравці, ми зможемо відкрити очі всім невіруючим на силу духів руйнування, підготувати їх душі до приходу Примари Війни Гекаріма і допомогти тим, хто служить культу Туману воскресити старовинне зло! Ми запрошуємо всіх, хто хоче стати нашим послідовником на третій поверх Українського дому о 12:00. Нехай прибуде з вами сила в ім’я хаосу та сутінок!

 • УЧАСНИКИ

  • PlayQuest

   PlayQuest

   Квест «Поверніть алхіміка додому» наданий хлопцями з організації PlayQuest!
   У них ви можете отримати масу позитивних емоцій і поринути у світ незабутніх вражень. Кожен квест – це окремий світ і своя історія, яку вам належить відчути на собі!
   playquest.com.ua/ru
   facebook.com/playquestkiev

  • QuestMobile

   QuestMobile

   QuestMobile – найшвидший і найзручніший спосіб переміщення з буденності в яскраву ігрову реальність. На відміну від таких популярних ігор як квест чи квеструм, QuestMobile не прив'язаний до конкретної адреси і може приїхати сам у будь-яку бажану точку. На Некрономіконі у вас є чудова можливість відвідати перший в Україні QuestMobile і пройти містично-фантастичний ескейп-квест "Ловець снів"!
   28 листопада – офіційна презентація QuestMobile, ігри для відвідувачів фестивалю безкоштовні.
   29 листопада – ігри за промо-вартістю.
   facebook.com/QuestMobile
   vk.com/questmobile
   questmobile.com.ua