lovez

Ловець снів

Ловець снів – амулет, що захищає людину, котра спить від злих духів, від моторошних марев, що виповзають вночі з-під ліжка і вкрадаються у ваші мирні видіння. Багато років я був таким Ловцем снів. Я мандрував світом, очищуючи його від бридких монстрів і підступних сил, котрі примарно існують на межі людської реальності, усіляко отруюючи її.

Я досяг чималої майстерності. Мій фургон обладнаний усім необхідним для лову самих зловісних з відомих світовому епосу створінь. Я врятував безліч душ. Та саме за це і став мішенню та об’єктом полювання для всіх мешканців темної сторони всесвіту. Сьогодні допомога потрібна мені самому. Я відчуваю їх присутність у сутінках, їх погляди із темних закутків, їх дихання на своїй потилиці. Можливо, мені вже не врятуватися. Але справа Ловця снів не має закінчитися так. Бо талісман, котрий був безцінною зброєю у моїй боротьбі……
На цьому записка уривається. Її автор безслідно зник учора вночі. Його фургон запаркований в стороні. Слідчі органи вже повідомлено і вони прибудуть рівно через 40 хвилин. Немає ніякої гарантії, що серед них не буде осіб, котрі прагнуть заволодіти талісманом зовсім не в добрих і гуманних цілях. Поспішіть, лише у ваших силах розв’язати загадку зникнення Ловця снів і знайти унікальний могутній артефакт.

25.10.2022