Imlіts

Некрономікон‬

Друзі! Дозвольте трохи підготувати вас до того, що відбуватиметься на фестивалі. ‪‎Некрономікон‬ буде не зовсім звичною подією, адже ми хочемо поексперементувати із зануренням у абсолютно іншу реальність.Все навколо певною мірою нагадуватиме рольову гру: ми спробуємо створити фантастичне місто Імліц на фестивалі.

І ось до вашої уваги невеличкий вступ:

Що варто знати, якщо ви вперше відвідуєте Імліц?
Місто Імліц стоїть на перетині усіх можливих і неможливих світів. Щороку воно відкриває свої ворота для усіх відвідувачів фестивалю-ярмарки «Некрономікон». Некрономікон – це два дні, коли згадують історію міста та його мешканців. Некрономікон – це два дні, коли музиканти, торговці, циркачі, казкарі і всі можливі диваки заповнюють площі Імліца, щоб розважати його гостей. А гості, вбрані у найкращий одяг, демонструють культура та багатство своїх світів. За ці два дні в місті Імліц трапляється більше подій, аніж в інших містах протягом всієї їхньої історії.
Жоден із мешканців Імліца не може точно відповісти, коли і ким було засноване це місто. «Імліц був завжди», – посміхнувшись, відповість вам будь-який перехожий. Так це чи ні. Але місто справді стародавнє і переконатися в цьому можна, відвідавши його музеї та архіви. Що стосується іншого, то це місто не так вже й відрізняється від інших: мер незмінно керує, детектив ловить злодіїв, злодії крадуть і вбивають, в лазаретах лікують їхніх жертв, у храмах відспівують їхні душі і моляться про захист і від мера, і від детектива, і від злодіїв.
Некрономікон – така ж давня традиція. Одні люди кажуть, що він виник як особливі ярмаркові дні, коли без податків пропускали гостей з усіх світів. Інші стверджують, що підтекст фестивалю був релігійний, але вже ніхто не пам’ятає культів, що були в його основі.

04.10.2022