Personal Witches

Київський новоспечений гурт “Personal Witches”. Засновниці: Skadi(вокал, перкусія) та Tash Twisted (музична обробка, синтезатор). Гурт засновано на початку 2015 року. Жанр: електро-фолк-рок.
На творчість гурту вплинув ядерний мікс британського року та музики прадавніх світових культур.Починаючи від кельтської та скандинавської, завершуючи культурами сходу. Дівчата створюють дуже містичну атмосферу та переносять слухачів у інший вимір, де різноманітні міфічні істоти та герої співіснують з сучасним звуком електронної музики. Тексти усіх пісень англійською мовою, написанні Skadi власноруч. Також зазвичай дівчата виконують декілька кавер-версій на скандинавські народні пісні.

Лідер гурту Skadi філолог за освітою, у дитинстві співала українські пісні у народному хорі від музичної школи, захоплюється британською культурою, народною творчістю та фешн-індустрією.
Tash Twisted окрім музичної діяльності є хореографом, та займає неабияке місце у такому екзотичному напрямку як трайбл. Вона керує трайбл-гуртом Twisted tribe, який під її керівництвом вже декілька років має успіх на головних оупен-ейрах країни.

24.10.2022