Турнір з Hearthstone‬

Встиг скучити за грою?
Тоді радій, на Некрономіконі у тебе є унікальна можливість відправитися у подорож через найбільш екзотичніші місця Азерота з іншими опонентами, для того, щоб відновити стародавній артефакт!

Лише 28 та 29 листопада гравці зберуться у місцевій таверні Жахів, аби отримати нові картки переможених босів. А для цього всього лишень потрібно підготувати і взяти із собою три колоди різних класів, зареєструвавшись заздалегідь тут https://goo.gl/pR3SsT або ж зробити це на місці.
Якщо не знаєте як пройти – ми з задоволенням вам пояснимо: спершу ви мандруєте полем Вічного Жалю, після якого розпочинається Пустотливий Ліс Примар, в якому підстерігатиме істота, оповита живими щупальцями густого отруйного туману, тому що «Ліс радий буде привітати свого нового мешканця». Якщо ж ви і це випробування вдало пройшли, то залишиться лише перетнути озеро кривавого вогню, після якого ви, нарешті, потрапите за призначенням. Що, встигли налякати вас? Насправді усе набагато прозаїчніше: другий поворот ліворуч після кладовища – і ви на місці.

Уже цікавить, якою ж буде винагорода? Що ж, слушне запитання. Ми обіцяємо дістати вам подарунок із самих безодень Пекла! Чи можливо вам більше імпонує Висота Небесна? З яким артефактом ви помандруєте додому? Черепом бідного Йорика із рук самого Короля Пекла чи чарівною пір’їною із крила Ізраіля, переданого ним самим? А можливо, це буде… Стоп, зачекайте, на цьому місці ми перестаємо будувати здогадки і, заінтригувавши, чекаємо вас у гості!

Турнір проводиться за системою Single Elimination у форматі “Завоювання”, тому сміливо приводьте із собою друзів! Можливо, саме ви станете трьома щасливчиками, які отримають чудові винагороди від наших партнерів!

Усього буде проведено два турніри:
– 28-го листопада: реєстрація з 12:00, початок о 13:30
– 29-го листопада: реєстрація з 10:00, початок о 12:00
Тому у випадку невдачі у тебе буде шанс на реабілітацію.

20.10.2022