Турнір з Need For Speed

На третьому поверсі, всі дні фестивалю у відеоігровій, зоні в нас будуть проходити турніри та ігри на Sony Playstation 4 від ігрового простору Містер Шпіллер.


Турніри буде проведено з останньої версії гри Need For Speed. Буде проведено два турніри: в суботу та неділю. Учасники першого турніру зможуть приймати участь у другому турнірі.

Турнір буде складатися з двох етапів: кваліфікація та фінал.
Кваліфікаційні заїзди проходитимуть з 13:30 до 17:00. О 17:30 початок фінальних заїздів. Кожен бажаючий зможе спробувати себе у заїздах на час. Кращі 16 учасників згідно кваліфікаційних заїздів проходять до фіналу.

Правила Фіналу:
Усі гравці, що пройшли до фіналу будуть розподілені на пари довільнім чином та будуть грати по олімпійській системі до першої перемоги в заїзді на три кола. Правила можуть бути змінені організаторами, але тільки в системі проведення турніру та допуску до фіналу учасників кваліфікації. Наприклад, при не явці гравця на фінал, його місце може зайнятий інший учасник, що показав гірший час кваліфікації.

Правила проведення турніру Need For Speed:
• Версія гри: остання на момент турніру.
• Кваліфікація проходитиме на єдиному для всіх учасників, авто, яке виберуть організатори та єдиній для всіх учасників трасі, обраною організаторами.
• Заборонено використовувати баги, глітчі або інші помилки гри які можуть надати Вам перевагу над опонентом.

18.10.2022