Турнір з UFC 2015

Ще два турніри чекають відвідувачів фестивалю жахів NecronomiCon. На третьому поверсі, в обидва дні фестивалю у відеоігровій зоні пройдуть турніри из UFC 2015.Система проведення турніру: Турнір буде складатися з двох етапів: відбіркового та фінального.

Відбіркові етапи будуть проведені в обидва дні фестивалю о 13-00, 14-00, 15-00 та 16-00. У відбірковому етапі може взяти участь не більше 32-ох гравців. Запис на етап буде відкритий за півгодини до його початку. Фінальний етап почнеться о 17:00.

Усі гравці зареєстровані на етап будуть розподілені на пари довільнім чином та будуть грати по олімпійській системі до першої перемоги у режимі “1 на 1” з двома раундами. З кожного відбіркового етапу буде відібрано двох учасників які займуть перше та друге місце. Місця зайняті у відбірковому етапі будуть враховані при розподіленні суперників у фінальному етапі турніру. Фінальній етап турніру буде проведеній по олімпійській системі до двох перемог в режимі 1 на 1 з двома раундами між учасниками, які пройшли відбіркові етапи.

Правила можуть бути змінені організаторами, але не кардинально і тільки в системі проведення турніру та допуску до фіналу учасників відбіркових етапах. Наприклад при не явці гравця на фінальній етап його місце може зайнятий інший учасник з іншого відбіркового етапу.

18.10.2022